Все о фотобанках и микростоках, купить и продать фото, работа для фотографа и иллюстратора


Ответ Правила нашего форума>
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 02.02.2023, 12:44   #3081
Новичок
 
Регистрация: 01.03.2018
Сообщения: 39
Репутация: 34
Оставлено благодарностей: 11
Получено благодарностей: 24
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Цитата:
Сообщение от Gwyn
Стосовно минулих років прочитав про автоматичну податкову амністію. Виявляється якщо у вас є незадекларовані доходи суммою до 400тис гривень зароблені до 1 вересня 2022, то податки за них платити не треба. Цікаво те що це також стосується і коштів у іноземних банках. Але наприклад якщо я виводжу гроші у банк і вони у мене питають їх походження, тоя в принципі можу сказати що заробив їх до цієї дати(навіть якщо це і не так) і тільки тепер виводжу. Довести чи це правда вони не зможуть і сильно сумніваюсь що будуть робити запит у пайонір(та й не факт що ті дадуть відповідь). Тому думаю що за минулі роки можна не переживати, звісно якщо сума значно не перевищує зазначені 400 тисяч.
Так і не знайшов нормального гайду по заповненню декларації, тому вирішив по закінченню війни відкрити нову свіжу картку спеціально для коштів зі стоків і почати виводити гроші туди. І вже після того піти у податкову і хай мене там вчать що і як заповнювати.


Це стосується зароблених активів до 2021 року. І якщо там неоподаткованих активів було менеше ніж 400000, то так, можна не подавати вже декларацію. Якщо ж були вище і є бажання ті доходи "відбілити", то тоді можна сплатити за них за зниженою податковою ставкою.

Але то лише щодо заробленого до 2021 року
Zolga_F вне форума   Ответить с цитированием
За это сообщение сказали спасибо:
Gwyn (03.02.2023), Lutikus (02.02.2023)
Старый 02.02.2023, 12:47   #3082
Новичок
 
Регистрация: 01.03.2018
Сообщения: 39
Репутация: 34
Оставлено благодарностей: 11
Получено благодарностей: 24
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Цитата:
Сообщение от Lutikus
Добридень, люди, як ви гадаєте, може хтось тут є тямущий, бо я у фінансових питаннях не дуже, тут нещодавно підказали таку думку що ми платимо дуже великі роялті якщо порівнювати із тими ж фопами наприклад, а якщо ще додати до цього відсоток виплачуваний нам мікростоками, відсоток який віджерають банки та системи фін переводів - а також відсутність перспектив пенсій наприклад - нас же більше 25000 на країну, а якщо додати сюди тих же письменників наприклад, які теж працюють за роялті - може, має сенс подати петицію, якщо її підпише більше 25000 людей її повинні розглянути, чи це маячня і ніхто не піде на зменшення податків для нас...

Я про це неодноразово думала. Якщо є людина, яка грамотно складе петицію - підтримаю і буду розповсбджувати інформацію.

Питала влітку депутатку від Голосу щодо можливості зниження цієї податкової ставки, але отримала відповідь, що це не на часі.

Думаю є сенс звернутись до Слуг, так як вони мають більшість і під вибори їм це може бути вигідно.
Zolga_F вне форума   Ответить с цитированием
За это сообщение сказал спасибо:
Lutikus (02.02.2023)
Старый 02.02.2023, 13:10   #3083
Новичок
 
Регистрация: 01.03.2018
Сообщения: 39
Репутация: 34
Оставлено благодарностей: 11
Получено благодарностей: 24
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A...B8%D0%BA%D0%B8

Ось список членів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Я ще раз написала Железняку, думаю треба звертатись до різних людей, щоб хоча б дати знати про себе.
Zolga_F вне форума   Ответить с цитированием
За это сообщение сказали спасибо:
arvitalya (02.02.2023), Lutikus (02.02.2023)
Старый 02.02.2023, 14:23   #3084
Вновь прибывший
 
Регистрация: 01.02.2023
Сообщения: 2
Репутация: 15
Оставлено благодарностей: 5
Получено благодарностей: 5
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Дякую за відповідь, шановна громадо, теж піду познайомлюся із нашим депутатом, або і правда варто написати листа із повідомленням про отримання...
нажаль мій знайомий юрист пішов на війну і не зможе допомогти, можна якось написати кістяк спираючись на чужі петиції взявши за зразок а потім вже кудись іти щоб це все виправили, або тут можливо є хтось із подібними знаннями...

знаю що там це все повинно бути якось аргументовано, накшталт, "ми соціально незахищена верства населення, нас доволі багато і нас обкладають непідємно високими податками, тому що: і тут перелік - пенсія (відсутність соц гарантій), відсутність оплачуваних відпусток, не кажучи про лікарняні, ми абсолютно все робимо на власний ризик і за свій рахунок, великі витрати на устаткування, яке потрібно оновлювати, програмне забеспечення, великі відсотки при виводі коштів, тобто якщо порахувати у нас виходить отримати приблизно 53% заробленних грошей (і це не враховуючи те що ми віддаємо фотобанкам) (я рахую піонер чи скрілл+відсоток банка+податки+пдв) - я не знаю як це все виглядає у письменників але гадаю що десь приблизно так - і аргументувати що є країни в яких з подібної діяльності люди взагалі нічого не платять - а ми би просто були щасливі щоб нам її просто зменшили - тому що працюємо не менше від фопів (ну погодьтеся, це зовсім не пасивний дохід) не втратили роботу і залучаємо гроші іззовні до нашої економіки, ви ж зараз закликаєте людей переходити на фріланс, так от ми є але нам важко"... десь так...

Последний раз редактировалось Lutikus, 02.02.2023 в 14:54.
Lutikus вне форума   Ответить с цитированием
За это сообщение сказали спасибо:
arvitalya (02.02.2023), Tyki (03.03.2023), Zolga_F (02.02.2023)
Старый 02.02.2023, 15:19   #3085
Новичок
 
Регистрация: 01.03.2018
Сообщения: 39
Репутация: 34
Оставлено благодарностей: 11
Получено благодарностей: 24
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Цитата:
Сообщение от Lutikus
Дякую за відповідь, шановна громадо, теж піду познайомлюся із нашим депутатом, або і правда варто написати листа із повідомленням про отримання...
нажаль мій знайомий юрист пішов на війну і не зможе допомогти, можна якось написати кістяк спираючись на чужі петиції взявши за зразок а потім вже кудись іти щоб це все виправили, або тут можливо є хтось із подібними знаннями...

знаю що там це все повинно бути якось аргументовано, накшталт, "ми соціально незахищена верства населення, нас доволі багато і нас обкладають непідємно високими податками, тому що: і тут перелік - пенсія (відсутність соц гарантій), відсутність оплачуваних відпусток, не кажучи про лікарняні, ми абсолютно все робимо на власний ризик і за свій рахунок, великі витрати на устаткування, яке потрібно оновлювати, програмне забеспечення, великі відсотки при виводі коштів, тобто якщо порахувати у нас виходить отримати приблизно 53% заробленних грошей (і це не враховуючи те що ми віддаємо фотобанкам) (я рахую піонер чи скрілл+відсоток банка+податки+пдв) - я не знаю як це все виглядає у письменників але гадаю що десь приблизно так - і аргументувати що є країни в яких з подібної діяльності люди взагалі нічого не платять - а ми би просто були щасливі щоб нам її просто зменшили - тому що працюємо не менше від фопів (ну погодьтеся, це зовсім не пасивний дохід) не втратили роботу і залучаємо гроші іззовні до нашої економіки, ви ж зараз закликаєте людей переходити на фріланс, так от ми є але нам важко"... десь так...


Виявляється можна депутату писати через сайт ВРУ, тобто можна фізичний лист і можна онлайн. Бо я поки писала не формально, через соцмережі, але спробую скласти грамотний лист і відправити через сайт ВРУ.
Zolga_F вне форума   Ответить с цитированием
За это сообщение сказал спасибо:
arvitalya (02.02.2023)
Старый 03.02.2023, 09:28   #3086
Новичок
 
Регистрация: 01.01.2023
Сообщения: 7
Репутация: 12
Оставлено благодарностей: 4
Получено благодарностей: 2
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Цитата:
Сообщение от Zolga_F
Але то лише щодо заробленого до 2021 року
Справді... В статті що я читав було написано що термін продовжено до 1 вересня 2022, але то просто блогер написав, може й брехня. Тільки тут ті форумчани що вже декларувалися я розумію подавали декларацію з випискою з банку. Але за логікою потрібно декларувати кошти які прийшли на пайонір, бо я ж можу у них замовити допустим онлайн-картку і взагалі ніяк не відображати себе у фінансовій системі України. А якщо так то я можу і сказати що ці кошти там лежать ще з часів повстання Хмельницького, або це взагалі повернення боргу мого друга з закордону, а значить не оподатковується. Все одно це ніхто не зможе довести і не буде доводити якщо там сума у 500 доларів.
Цитата:
і ніхто не піде на зменшення податків для нас...
Якщо під "нас" ви маєте на увазі стокерів, то думаю що не підуть, бо ми занадто мала група громадян. Якщо всіх хто заробляє за рахунок роялті, то можливо. Тільки проблема в тому що у нас дохід від роялті це часто додатковий дохід якихось і без того заможних людей, та використовується з метою відмивання грошей. Всі ж пам'ятають легендарні книги Януковича. Тому думаю треба одразу ж звертатися до депутата який теж заробляє за рахунок роялті зі своїх "творів", може тоді щось і вигорить.
Gwyn вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.02.2023, 09:57   #3087
Старожил
 
Регистрация: 08.12.2009
Адрес: Украина
Сообщения: 5,625
Репутация: 2154438
Оставлено благодарностей: 2,283
Получено благодарностей: 6,965
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Цитата:
Сообщение от Gwyn
Справді... В статті що я читав було написано що термін продовжено до 1 вересня 2022, але то просто блогер написав, може й брехня. Тільки тут ті форумчани що вже декларувалися я розумію подавали декларацію з випискою з банку. Але за логікою потрібно декларувати кошти які прийшли на пайонір, бо я ж можу у них замовити допустим онлайн-картку і взагалі ніяк не відображати себе у фінансовій системі України.
Я каждый раз пишу это, когда задают подобный вопрос) Не надо так глубоко копать. А то придётся отчитываться за каждую продажу на стоке. Ведь на некоторых из них можно потратить деньги на покупку контента.
Я плачу налоги много лет и всегда хватало распечатанной таблички, в которой расписаны помесячные суммы в долларах и курс доллара на день получения денег. Даже выписку из банка никто ни разу не спросил, хотя я тоже всегда её печатал. Один раз просрочил подачу декларации на год, и мне вообще ничего не было.

P.S. Недавно читал, что суд освободил от ответственности депутата, который утаил 3.4 миллиона гривен. И всё потому, что депутат раскаялся)
_I_g0_r_ вне форума   Ответить с цитированием
За это сообщение сказал спасибо:
Gwyn (03.02.2023)
Старый 03.02.2023, 10:19   #3088
Новичок
 
Регистрация: 01.01.2023
Сообщения: 7
Репутация: 12
Оставлено благодарностей: 4
Получено благодарностей: 2
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Цитата:
Сообщение от _I_g0_r_
всегда хватало распечатанной таблички, в которой были расписаны помесячные суммы в долларах и курс доллара на день получения денег
Я правильно зрозумів що це була просто саморобна табличка, де ви самостійно все написали?

Цитата:
P.S. Недавно читал, что суд освободил от ответственности депутата, который утаил 3.4 миллиона гривен. И всё потому, что депутат раскаялся)
Ну так отож, от тільки я не депутат і мені потрібен інший план дій). Та й бажання платити податки це не високодуховний моральний порив, благородніше було б задонатити цю сумму постраждалим від війни. Бажання платити податки викликано тим що гайки з кожним роком закручують все сильніше.
Gwyn вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.02.2023, 11:06   #3089
Старожил
 
Регистрация: 08.12.2009
Адрес: Украина
Сообщения: 5,625
Репутация: 2154438
Оставлено благодарностей: 2,283
Получено благодарностей: 6,965
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Цитата:
Сообщение от Gwyn
Я правильно зрозумів що це була просто саморобна табличка, де ви самостійно все написали?
Правильно.
И ещё немного подробностей. Я всегда приходил в налоговую, и декларацию мне заполнял инспектор на своём компе. Только в прошлом году я отправил распечатанную декларацию по почте. Выписку из банка и табличку не прикладывал. Никаких вопросов ко мне не было. Можете делать так же, как я на свой страх и риск)
_I_g0_r_ вне форума   Ответить с цитированием
За это сообщение сказал спасибо:
Gwyn (03.02.2023)
Старый 13.02.2023, 15:15   #3090
Новичок
 
Регистрация: 18.05.2014
Сообщения: 37
Репутация: 32
Оставлено благодарностей: 37
Получено благодарностей: 24
По умолчанию Re: Уплата налогов в Украине

Цитата:
Сообщение от arvitalya
Люди, підкажіть, як довго ви зазвичай чекаєте на квитанцію про прийом декларації в електронному кабінеті? Онлайн подавали вперше, хотілося б зрозуміти, скільки часу це може займати. Дякую і спокійного вечора всім.
Раптом кому стане в нагоді в майбутньому - якщо вам не прийшла квитанція №2 через добу після відправки декларації, краще відразу дзвонити на гарячу лінію і дізнаватися, в чому річ, бо трапляються такі глюки. Там квитанцію бачать, я у себе в кабінеті – не бачу. Виявилося, що в полі "індекс" стояв зайвий пробіл, але перевірка документа помилки не показала, тому будьте уважні під час заповнення, через випадкові пробіли можуть не прийняти декларацію.
arvitalya вне форума   Ответить с цитированием
За это сообщение сказал спасибо:
silfida (13.02.2023)
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей - 0 , гостей - 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете прикреплять файлы
Вы не можете редактировать сообщения

BB-коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Paypal теперь в России (полноценно) и Украине (частично) photodealer Финансовые вопросы 1475 07.01.2019 21:01
Как происходит уплата налогов в России? F!x Финансовые вопросы 182 19.01.2010 11:02


Часовой пояс GMT +4, время: 03:33.


©2006-2010 Microstock.ru   Powered by vBulletin® Copyright ©2000-2008, Jelsoft Enterprises Ltd.   Перевод: zCarot